Pacienti jsou středobodem veškeré naší práce

Pro společnost Servier je pacient vždy na prvním místě. Pacienti jsou středobodem našich veškerých činností. Jsme přesvědčeni, že nejlepším způsobem, jak splnit současné i budoucí potřeby pacientů, je vzájemná spolupráce.

Všechny naše úvahy, rozhodnutí a vlastně vše co děláme, od počátečního výzkumu až po samotné uvádění léků na trh, je podřízeno zájmům pacientů.

Visuels
Visuels

Tento náš závazek budeme uvádět do praxe formou vzájemného dialogu se sdruženími pacientů, abychom vytvořili skutečně partnerský vztah a poskytli pacientům střednědobá řešení v souladu s jejich očekáváními.

V souvislosti s tímto bude naše skupina spolupracovat s asociacemi pacientů na vytváření klinických studií za účelem nalezení vhodných terapeutických řešení. Kromě toho zajistíme, aby pacienti, kteří mají v úmyslu se podílet na této práci, dostávali jasné a srozumitelné informace.

Naše hlavní zásady, pokud jde o práci s pacienty, jsou založeny na čtyřech základních principech, jimiž jsou: transparentnost, nezávislost, naslouchání a respekt.

Přispíváme k tomu, abychom budoucím generacím předali takový svět, v němž bude pro všechny zajištěn přístup ke kvalitní zdravotní péči.

Usilujeme o dosažení pokroku v oblasti léčby, který bude sloužit potřebám pacientů.

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní