Naše poslání a hodnoty

Intro

NAŠE POSLÁNÍ

Usilujeme o dosahování pokroku v oblasti vývoje léčiv, abychom dokázali společně s profesionálními poskytovateli zdravotní péče sloužit potřebám pacientů. Naší snahou je vytvořit pro budoucí generace svět, v němž bude kvalitní zdravotnická péče dostupná pro všechny.

NAŠE 4 HODNOTY

Intro

Odvaha k novým řešením

Naším cílem a závazkem je poskytovat inovativní terapeutická řešení. Snažíme se stále objevovat nové věci, jednáme odvážně, aktivně, neustále se učíme a spolupracujeme jako tým.

Intro

Péče

Při našich plánech do budoucna zohledňujeme potřeby a zájmy lidí i ekologické otázky. Naší motivací a hnací silou je péče o zdraví pacientů a snaha umožnit všem dosáhnout naplnění.

Intro

Růst sdílením zkušeností

Vším, co děláme společně s druhými, můžeme udělat něco ku prospěchu všech. My všichni, ať jsme kdokoliv a kdekoliv, přispíváme společnou prací k našemu dalšímu růstu a vzájemně stavíme na zkušenostech a přispění každého z nás.

Intro

Odhodlání k úspěchu

Neustálý vývoj a růst je pro skupinu Servier nejvyšší prioritou. Vždy dodržujeme dané sliby, bez ohledu na to, jak obtížné překážky přitom musíme překonávat.

Intro
Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní